Кошик
404 відгуків

Ножі для полювання та риболовлі

Ніж гарної якості є обов'язковим інструментом для тих, хто займається полюванням чи рибалкою. З його допомогою можна виконати будь-що – розрізати мотузку, обробити тушку або навіть добути вогонь для багаття. А за деяких обставин від нього залежить не тільки вдалий результат заходу, а й життя! Ніж для риболовлі та полювання – ось, що обов'язково має бути в арсеналі кожного чоловіка з таким хобі.

Кращі ножі для полювання та риболовлі


При відправці на полювання варто впевнитись, що ніж на місці. Його потрібно носити або у кишені, або на поясі. Не так важливо, на якого звіра ведеться полювання, цей вид зброї знадобиться в будь-якій ситуації.

Ножі для полювання та риболовлі класифікуються на кілька типів:

 • мачеті;
 • метальний;
 • зі стаціонарним мечем;
 • складаний.

Вибрати та купити ніж для полювання чи рибного промислу – заняття індивідуальне. Усі поради при цьому можна сприймати лише як загальні. Також важливо запам'ятати, що універсального ножа ніколи не було та не існує.

Також ножі можна поділити в залежності від цільового призначення:

 • скінер – для освіження видобутку;
 • з обоюдогострим клинком - для добору великої дичини;
 • з лезом дроп-поїн - вважається універсальним, адже підходить для висловлювання більшої частини завдань на риболовлі або полюванні.

Слід обов'язково стежити за тим, щоб сталь мала хорошу твердість. Середній параметр – 55-60 HRC. Клинки з твердішої сталі наточити буде важче. Більшість професійних мисливців вважає, що параметр твердості повинен бути таким, щоб клинок можна було наточити прямо по місцю за допомогою бруску або навіть звичайного каменю.

Який вибрати та купити ніж для риболовлі та полювання


Який купити ніж для полювання та риболовлі – питання індивідуальне. Відповідь залежить від майбутнього власника. Тобто, від умов, які він сам пред'являє цій зброї. Не можна обчислити повністю універсальну модель. Завжди потрібно брати до уваги велику кількість особистісних факторів. Однак можна виділити рекомендації, які допоможуть зорієнтуватися у виборі:

 1. Насамперед потрібно визначитися з призначенням ножа. Для полювання він потрібний, риболовлі або туризму.
 2. Щодо твердості клинка, бажано брати з показником 55 за шкалою Роквелла. Такий ніж прослужить довше за інших, адже відрізняється оптимальним співвідношенням гнучкості та твердості.
 3. Якщо говорити про рукояті, матеріал виготовлення не такий важливий. Більш важлива зручність. Ніж має добре лежати в руці. Бути ніби її продовженням. І не має значення – доладна конструкція чи ні.
 4. Купити ніж для риболовлі та полювання, що класифікується, як ніж для виживання – погана ідея. Великі мечі викликають захоплення, але для цих занять зазвичай не застосовні.

Де купити ніж для полювання та риболовлі

Придивитися та придбати найкращі ножі для полювання та риболовлі можна в інтернет-магазині Onsi. Вдалий вибір не гарантує миттєвого успіху новачкові. Але стане першим кроком для прокладання шляху хороброго мисливця. Ножами люди почали користуватися ще з давніх-давен. І цей інструмент все ще залишається затребуваним та необхідним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner