Кошик
404 відгуків

Складні ножі

Цей пристрій не дарма має таку назву - він максимально точно відображає його конструкцію. Так, ніж складний – це інструмент, який передбачає, що його лезо ховається в рукоятку, де надійно фіксується замками. Останні утримують його як у закритому, так і відкритому положенні, завдяки чому цей предмет є безпечним для користувача. Наш інтернет-магазин Onsi shop пропонує придбати такі пристрої різних видів, дизайнів, призначень, з різною довжиною, шириною клинка.

Ніж складаний: типи замків


Залежно від них конструкції та розподіляються на різні види, які є такими:

  1. Liner lock. Це один із найпоширеніших різновидів пристрою, який передбачає наявність усередині рукоятки плоскої пружини, що упирається в закінчення леза.
  2. Frame lock. Даний механізм схожий на попередній, але з різницею в тому, що як замикаючий елемент використовується сама металева рукоять. Якщо потрібно купити рибальський ніж, то можна використовувати ці варіанти, хоча в каталозі інтернет-магазину Onsi shop є інші моделі, які можна застосовувати для цього заняття.
  3. Back lock. Хвостик клинка в такому механізмі фіксується важелем, який має форму дуги та розташовується в області обуху.
  4. Tri-Ad lock. Це, можна сказати, пізніша модифікація попереднього типу, але при її розробці її оснастили стопорним штифтом, що приймає на себе навантаження. Крім того, якщо купити складний ніж цього виду, у нього будуть удосконалені пази хвостовика, важільне зчеплення. Завдяки цьому замок є міцним, зносостійким, стійким до розхитування, тертя деталей.
  5. Compression lock. Такий тип конструкції поєднує у собі всі плюси двох систем – back lock та liner lock. Він передбачає, що пружина впирається у хвостовик у верхній частині, тоді як з іншого боку вона заходить за штифт, завдяки чому вся конструкція є безпечною. Ці пристрої можуть використовуватися в багатьох сферах, також як ножі складні мисливські, які теж широко представлені на нашому сайті.
  6. Муфтовий замок. Таку назву він отримав тому, що клинок у ньому фіксується за допомогою металевої муфти, яка має поперечний проріз.
  7. Штифтовий замок. Конструкція передбачає, що лезо фіксується за допомогою штифта, що має вигляд веретена. Цей механізм забезпечує високий рівень безпеки пристрою для користувача як у закритому, так і у відкритому стані.

Купити складаний ніж в інтернет-магазині Onsi shop

Вище перераховані найпопулярніші типи механізмів цих інструментів, але, заглянувши на наш сайт, ви зможете ознайомитися з різними видами конструкцій, вибравши з них потрібну. Всі позиції, які представлені у нас, мають високу якість, прийнятну вартість, а наші співробітники покажуть вам, що таке дійсно відмінний рівень сервісу. З хоч би яким механізмом ви не хотіли купити складний ніж в Україні, інтернет-магазин Onsi shop надає найкращий вибір.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner