Кошик
411 відгуків

Одяг і взуття для риболовлі

Для мисливців, рибалок та туристів для комфортного перебування тривалий час на свіжому повітрі, в екстремальних умовах важливо підібрати спеціальний одяг. Несподіваний дощ, сніг чи сильний вітер можуть значно зіпсувати настрій, що позначиться на успішності всього заходу. Тому так важливо, щоб взуття та одяг для риболовлі та полювання володіли спеціальними якостями, забезпечували зручність, комфорт за будь-якої погоди.

Які особливості мають взуття та одяг для риболовлі та полювання?


Існує ряд загальних характеристик, особливостей, якими наділені одяг та взуття для полювання та риболовлі:

  • вироби зберігають тепло, стійкі до вітру, вологи, що дуже важливо, оскільки погодні умови можуть змінитися будь-якої миті;
  • одяг вільний, не сковує руху, адже це може перешкоджати свободі пересування;
  • відтінки зеленого, хакі, камуфляж часто використовуються як дизайн, вони найкраще підходять для тривалого перебування в природних умовах, не привертають до себе зайвої уваги, практичні в експлуатації.

Незважаючи на загальні особливості, є фактор, який можна упустити при виборі бюджетного одягу для риболовлі – безшумність. Під час лову риби це не відіграє особливо важливої ролі, тому можна на цьому заощадити. Якщо ж ви вибираєте одяг для різних цілей або для полювання, то не варто нехтувати безшумністю. В даному випадку вона дуже важлива, найменші звуки можуть злякати звіра.

Чим відрізняються одяг та взуття для зимової риболовлі та полювання


Залежно від погодних умов, пори року одяг та взуття для полювання, риболовлі, туризму матимуть між собою деякі відмінності. Вони бувають: літні, зимові, демісезонні. Останні розділені на два типи, відмінністю яких є комфортна температура: +10 °C, або 0 °C.

Якщо в літній період буде достатньо екіпірування з легкого матеріалу, то в холодну пору року важливо, щоб одяг та взуття для зимової риболовлі були щільними, захищали від холоду, вітру.

Взимку особливо важливо дотримуватись принципу багатошаровості. Згідно з ним, екіпірування складається з декількох шарів, кожен з яких відповідає за певну функцію. Як нижні шари вибирають одяг із синтетичних тканин, що добре вбирають вологу. Середні виготовляються переважно із натуральних тканин, тому що їх функція – збереження тепла. Верхні шари є найщільнішими. В основному такий одяг складається із мембранних тканин, які захищають від сильних поривів вітру, вологи.

Де вигідно здійснити покупку?

При купівлі одягу для риболовлі, полювання чи туризму варто приділити особливу увагу важливим характеристикам. Але не потрібно забувати про те, що чим краще екіпірування, тим воно дорожче. У нашому інтернет-магазині можна знайти якісні вироби за вигідною ціною. Ми пропонуємо широкий асортимент як комплектів, так і окремих елементів, аксесуарів. Ми турбуємося про наших покупців, тому слідкуємо, щоб одяг та взуття для риболовлі та полювання у нашому магазині були гарної якості, продавалися за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner