Кошик
414 відгуків

Ножі мисливські

Враховуючи думку експертів та досвідчених мисливців, за бажання купити ніж мисливський неправильно орієнтуватися лише на характеристики зовнішнього вигляду холодної зброї. Секрет правильного вибору полягає в оцінці конструкційних особливостей клинка поряд з типом матеріалів, що використовуються. Важливим параметром виступає призначення зброї.

На полюванні ножі потрібні для:

  • розробки видобутку;
  • заготівлі колів або матеріалів для розпалювання багаття;
  • захисту від нападу диких тварин

Це не повний перелік ситуацій, у яких стануть у нагоді ножі мисливські в Україні. Враховуючи особливості застосування, стиль власника та його переваги, можна підібрати литий або кований варіант.

Як вибрати ножі мисливські в Україні?


На думку експертів, оптимальна довжина леза мисливського ножа, яка розширює сферу використання, не повинна перевищувати 10-15 см. Розмір дозволяє застосовувати зброю під час полювання або при вирішенні побутових завдань (відкрити консервну банку, нарізати хліб чи інші продукти).

Є бажання купити якісний мисливський ніж? Фахівці рекомендують звернути увагу на геометрію клинка. Яскравий зовнішній вигляд – не показник, скоріше відправні точки – функціональність та зручність використання. Показовим прикладом є скандинавський стиль виконання з низькими стамесочними спусками.

Залежно від призначення та розмірів мисливського ножа, майстри зміщують баланс у ручці або клинок. Перший варіант дозволяє досягти максимального контролю, другий – точності використання.

Для виготовлення рукояті спеціалісти використовують оброблене дерево. Переваги натурального матеріалу полягає у його теплопровідності. Дерев'яна рукоять не викликає неприємних тактильних відчуттів на морозі.

Переваги моделей

Сьогодні мисливські ножі купити бажають не тільки любителі цього хобі, але й інші користувачі, оскільки вироби мають такі переваги:

  • якість сталі – високолегований сплав витримує навіть значне механічне навантаження;
  • спеціальна обробка – методи унеможливлюють розвиток корозії по всій поверхні леза;
  • хороша заточка - використання відповідних рішень гарантують збереження гостроти ріжучої кромки протягом тривалого часу.

Потрібна ексклюзивна модель? Гравіювання на лезі надасть ножу індивідуальності, що робить його вдалим презентом для затятого мисливця.

Як мисливські ножі купити вигідно в Україні?


Відвідування нашого спеціалізованого інтернет-магазину знайомить із великим асортиментом товарів для риболовлі, полювання та інших варіантів активного відпочинку. Чи є бажання ножі мисливські купити в Україні? У каталозі представлені моделі перевірених виробників, що гарантує відмінну якість виконання, надійність, довговічність. Додатковий плюс шопінгу Onsy shop – доступні ціни.

Потрібна додаткова інформація? Зв'яжіться з нашими операторами, які проконсультують з питань оплати та доставки замовлення територією України.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner