Кошик
414 відгуків

Викидні ножі фронтальні

Любителі рибалки, полювання або просто туристи повинні бути добре екіпіровані та підготовлені до будь-яких ситуацій. Одним із найважливіших предметів, без якого складно уявити вихід на природу, є ніж. З його допомогою можна відкривати консерви, розрізати рибальські снасті, добувати їжу і навіть захищатися від хижаків. У нашому інтернет-магазині Onsy shop представлені найкращі ножі для полювання та риболовлі. Серед найбільш зручних та функціональних варіантів, які у нас можна купити – ніж викидний фронтальний. Ключовою його особливістю є те, що викид клинка відбувається прямому променю. По суті, він вистрілює безпосередньо з рукояті, в якій, крім самого леза, приховано дві пружини. Щоб викинути лезо, досить просто натиснути спеціальну кнопку. Зворотним рухом меч складається назад у рукоятку.

Чому варто купити ніж викидний?


Причин купити викидний ніж достатньо. Наявні у нас моделі відрізняються високою надійністю механізму, міцністю сталі та добре нагостреним лезом. Також можна виділити такі переваги наших автоматичних викидних ножів:

  • викид леза займає менше секунди, що ідеально в екстремальних ситуаціях;
  • для переведення ножа в робочий стан не потрібно прикладати фізичної сили;
  • не вимагають особливих навичок поводження та простий у догляді – ключова умова не допускати забруднення внутрішнього механізму та періодично проводити профілактичне чищення;
  • займають мінімум місця – у складеному вигляді ніж можна покласти в кишеню одягу чи похідної сумки та швидко дістати його за потреби;
  • ножем можна скористатися, навіть маючи лише одну вільну руку.

Якісні «фронталки» від відомих брендів – це, хоч складні, але, беззастережно, дуже надійні, зносостійкі механізми, які мають тривалий термін експлуатації. Розбирати, чистити, змащувати їх можна і самостійно, проте правильне проведення цих процедур вимагають від власника певних навичок.

Фронтальні автоматичні моделі мають деякі обмеження у використанні. Вони добре ріжуть тонкі матеріали, працюють на прокол, але вони не призначені для жорсткого використання у важких умовах. В силу своєї конструкції ножі вищеописаного типу мають невеликий люфт клинка. Це не дефект і не залежить від вартості ножа.

Як купити ніж викидний в Україні за доступною ціною?


Якщо ви хочете викидний ніж купити в Україні, при цьому не переплачуючи, найкращим варіантом буде звернутися в інтернет-магазин Onsy shop. За допомогою зручного онлайн-каталогу можна ознайомитися з характеристиками та цінами на представлені моделі, а зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону, можна обговорити всі умови покупки та поставити інші питання менеджеру нашого магазину. Також, перш ніж купити ніж викидний фронтальний в Україні, потрібно врахувати, що це холодна зброя, і вона вимагає відповідного звернення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner