Кошик
414 відгуків

Мультитули

Вирушаючи в тривалий похід або просто на відпочинок на природі, дуже важливо взяти з собою всі необхідні інструменти, які можуть стати в нагоді в тій чи іншій ситуації. Однак якщо брати всі інструменти окремо, це створює чимало проблем - вони можуть загубитися і при цьому займають чимало місця. До того ж можна забути один із елементів даного комплекту. Найбільш оптимальним варіантом буде мультитул, який можна купити у нас. У дослівному перекладі «мультиінструмент» – це набір інструментів для профільного або повсякденного використання, які поміщені в один компактний корпус та поєднані з клинком.

Чим вигідні ножі мультитул?


Основною перевагою, якою володіють ножі мультитул - це мультизадачність, що зрозуміло з назви. Як правило, він складається з таких компонентів:

  • одноручні або дворучні плоскогубці - поєднані з пасатижами і дозволяють працювати з дрібними гайками, перекушувати дріт або утримувати дрібні деталі;
  • ніж - призначений для розрізання різних матеріалів, нарізки продуктів, або навіть самооборони;
  • штопор – використовується для відкриття пляшок із корковою пробкою;
  • відкривалка – пристосування спеціальної форми у вигляді гачка, що призначається для зручного зняття металевих пробок із пляшок;
  • викрутки (плоска та хрестоподібна) – з їх допомогою можна відкручувати шурупи та болти невеликого діаметру;
  • пилка - цілком підходить для нарізки невеликих гілок;
  • веделка (може мати різну кількість зубів) – зручна для їжі консерви або інших «похідних» продуктів.

Враховуючи все перераховане вище, одну вдало підібрану модель мультитула можна використовувати для вирішення наступних завдань:

  • на риболовлі - наприклад, при ремонті снастей, де може знадобитися повноцінний комплект інструменту, що складається з кількох одиниць;
  • на полюванні – мисливці здебільшого користуються відкривалками для консервних банок, напилками, пилками, кусачками та, власне, самим ножем;
  • під час туристичних походів – «багатозадачний» ніж допоможе туристу при відкритті консерви, ремонті спорядження, а при необхідності з його допомогою можна зробити навіть ноші для товариша, який випадково пошкодив ногу.

Вирішивши мультитул купити в Україні, можна зробити його чудовою альтернативою повноцінному інструментальному набору. До того ж такий нож можна подарувати будь-якому чоловікові, незалежно від того, яка у нього професія і чим він захоплюється.

Мультитул – купити в Україні за доступною ціною


Якщо вам потрібен недорогий, але надійний та функціональний ніж для походів – знайти відповідну модель можна у нашому інтернет-магазині Onsy shop. У нас ви можете купити мультитул для риболовлі або походів – все залежить від ваших переваг та фінансових можливостей. Якщо у вас виникнуть питання стосовно особливостей використання або призначення таких ножів, задати їх ви завжди зможете нашим консультантам. Для цього достатньо зателефонувати за номером телефону, який вказано на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner