Кошик
404 відгуків

Ніж-метелик

Цей предмет має широке поширення, в нього широка сфера застосування, тому вибір їх досить великий. Йдеться про такий пристрій як ніж-метелик, купити який можна в інтернет-магазині Onsi shop. Враховуючи всі переваги, особливості, така приналежність є відмінною ідеєю для подарунка. Його конструкція дозволяє досить легко з ним керуватися. Свою назву він отримав завдяки їй же - вона передбачає наявність леза і двох половинок рукоятки, що складаються, які нагадують крила, що закривають перше.

Ніж-метелик: купити для різних способів застосування


Цей предмет називається балісонг, але в народі його називають і по-іншому - "батангаський ніж", "вентилятор", "клік-клік", "барангай".

Він використовується в різних областях:

 1. Побут. Такі предмети можна застосовувати для приготування їжі, виконання ряду робіт по будинку.
 2. Полювання. Ті, для кого воно є хобі, без цього обійтися практично не можуть. У нашому інтернет-магазині ви можете купити мисливські ножі в тому числі.
 3. Риболовля. Вважається, що саме шанувальники цього ремесла з Філіппін винайшли цей предмет. З його допомогою легко виконувати необхідні маніпуляції, причому робити це можна однією рукою.
 4. Збирання грибів. Завдяки гостроті леза дари природи легко зрізаються, до того ж, балісонг зручний у перенесенні.
 5. Туризм, походи, відпочинок на природі. Нарізати продукти, розкрити консервну банку, щось зрізати, відрізати – для цього потрібен цей інструмент.
 6. Фліпінг. Це мистецтво кручення балісонгу, і купити ніж-метелика для тренувань для оволодіння ним також можна в інтернет-магазині Onsi shop. Вони мають певні особливості конструкції, деталей, не дуже гострі краї леза, що дозволяє уникнути травм і порізів під час навчання.

У всіх цих областях дані пристрої знаходять своє застосування через такі свої численні переваги:

 • вони є надійними, міцними;
 • клинок пристосування надійно захищений деталями, що складаються, тому не здатний в закритому вигляді завдати шкоди своєму господарю. Носити такий предмет як ніж-метелик, купити в Україні, який можна в інтернет-магазині Onsi shop, можна навіть без спеціального чохла;
 • у розкладеному вигляді клинок предмета надійно зафіксований, що забезпечує зручність його застосування та безпеку користувача;
 • розкласти і скласти пристрій можна, задіявши при цьому лише одну руку;
 • інструмент є симетричним, тому комфортний у використанні як для шульги, так для правші.

Ніж-метелик: купити в Україні в інтернет-магазині Onsi shop


Балісонг – річ для багатьох необхідна, тому ми пропонуємо її придбання саме у нас. Це подарує нашим клієнтам безліч переваг:

 • доступна ціна;
 • висока якість товарів, які ми пропонуємо у своєму каталозі;
 • багатий асортимент, у якому представлені як товари цієї, і продукція інших категорій;
 • чудовий сервіс, швидка доставка;
 • якщо вам потрібно зручну приналежність купити, фірмовий ніж-метелик з нашого каталогу – варіант, який вам потрібен.

Інтернет-магазин Onsi shop чекає на своїх нових клієнтів, яким готовий запропонувати тільки найкраще.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner