
Сумка для Риби замісу та прикормки 40 см
- В наявності
- Код: 40см кр
519 ₴
+380 (98) 613-95-32
- +380 (50) 398-62-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для Риби та прикормки 40 см
ПВХ Сумка 40 см призначена для зберігання і перенесення виловленої риби. Зроблена з матеріалу, що не вбирає запахи, легко миється. Перед поїздкою додому з риболовлі, можна скласти весь улов у сумку і не бруднити лускою і слизом салон машини. Сумка легко складається і займає дуже мало місця. За потреби сумку можна використовувати і для інших цілей, наприклад для перевезення мокрих речей і рибальського приладдя або навпаки використовувати як захисний контейнер для сухих речей під час подорожей по воді. Для перенесення передбачено регульований плечовий ремінь.
Основні характеристики:
Розміри
Довжина 40 см
Висота 24см
Ширина 24 см
Бічні ручки для зручного транспортування а також наплічний ремінь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 28 см |
- Ціна: 519 ₴





