-3%
Підсаку овальныйскладной (кордова нитка) 48*50*145 см З
- В наявності
- Код: овал корд
708 ₴
686,76 ₴
+380 (98) 613-95-32
- +380 (50) 398-62-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсаку овальныйскладной (кордова нитка) 48*50*145 см З
- Складаний телескопічний трикутний
- Осередок 40 мм
- Сітка виготовлена з кордової нитки
- Голова 48 * 50 см
- Довжина робоча 145 см
- Ручка і дуги з алюмінієвого профілю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Овальна |
| Розмір комірки | 40 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 145 см |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка |
- Ціна: 686,76 ₴






