Кошик
414 відгуків

Спальні мішки

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити моделі різних кроїв і різноманітних температурних режимів. Але давайте спочатку розберемося з тим, які варіанти спальних мішків найпопулярніші.

Зовнішній вигляд і будова спальних мішків діляться такі групи:

 

  1. Кокон. Цей спальник звужується донизу. Загальна форма схожа на трапецію. Крім того, що, завдяки своїй формі, він чудово облягає тіло, внаслідок чого й гріє сильніше, він ще й досить непогано економить місце в похідному рюкзаку. Спальники-кокони часто бувають із капюшоном, коміром, утепленим клапаном, що захищає блискавку. Може бути додаткова підкладка внизу.
  2. Ковдра. Виріб прямокутної форми, іноді має капюшон. Призначається для похідних заходів, де не потрібно сильно піклуватися про розміщення спорядження в рюкзаку, тому що такий мішок досить місткий.
  3. Комбіновані. Це поєднання двох попередніх типів. За конструкцією цей спальник прямокутний. Може бути обладнаний капюшоном, що затягується на шнурок-стяжку. Варіанти цього типу можна використовувати як звичайну ковдру: варто тільки розстебнути виріб, у такий спосіб збільшивши його розмір. А також завдяки тому, що змійка робиться у двосторонньому варіанті, ви можете прикріпити один спальник до іншого, у такий спосіб об'єднавши їх.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner